Ředitel/ka útvaru Daně

Česká republika : Hlavní město Praha
Controlling / Účetnictví / Finance

O pozici

  • Máte bohaté zkušenosti v oblasti daní a uvítal/a byste profesní posun?
  • V ČSOB se pro Vás možná otevírá zajímavá příležitost.
  • Není nutné mít praxi v bance. Daňová expertíza je základem.
  • Pozice nabízí prostor pro využití a rozšíření znalostí v prostředí mezinárodní skupiny složené ze společností různého zaměření, možnost podílet na implementaci navrhovaných opatření v praxi a potěšení vést tým expertů, kteří rozumějí svojí práci a mají ji rádi.

Co Vás čeká, když tuto příležitost proměníte?

  • Budete mít na starosti zpracování daňové agendy a reportů ČSOB a dalších společností skupiny ČSOB, včetně všech daňových podání, komunikace se správcem daně a jejich zastupování v daňových řízeních.
  • Povedete tým 8 kolegů.
  • Budete komunikovat s vedením skupiny ČSOB i se zástupci mateřské společnosti KBC v Belgii.
  • Budete zajišťovat daňové nastavení produktů skupiny ČSOB a budete se podílet na významných interních projektech, včetně akvizičních.
  • Budete sledovat vývoj daňové legislativy a judikatury, informovat o změnách kolegy i management, a zajišťovat implementaci potřebných změn do procesů i produktů skupiny ČSOB.
  • Budete připravovat pravidelné i ad-hod podklady pro diskusi a rozhodování jak top-managementu skupiny ČSOB, tak i pro jednání s kolegy v mateřské společnosti KBC.
  • Budete řídit agendu transferových cen ve skupině ČSOB a koordinovat tyto činnosti s mateřskou společností.

Co budete potřebovat?

  • Velmi dobrou znalost české daňové legislativy, včetně vazeb na účetnictví, znalost IFRS
  • Prokazatelnou praxi v oblasti daní
  • Aktivní znalost anglického jazyka - odborná komunikace slovem i písmem
  • Velmi dobré komunikační a argumentační schopnosti
  • Ochotu koordinovat tým a zajišťovat s tím spojenou administrativu

Na co se můžete těšit?

  • Využijete příležitost uplatnit a rozšířit dosavadní profesní zkušenosti
  • Pocítíte zázemí a perspektivu velké mezinárodní skupiny
  • Kromě mzdy máte nárok i na zajímavé finanční i nefinanční benefity (např. 5 týdnů dovolené + dalších 7 dní volna ročně, stravenky (170 Kč/den), 12 000 bodů v cafeterii na míru, příspěvky na penzijní a životní pojištění, zvýhodněné produkty celé skupiny)
  • Máme pružnou pracovní dobu a možnost home officu
  • Podpoříme Vás v dalším odborném i osobnostním rozvoji
  • Budete pracovat ve skvělém týmu a prostředí moderní ekologické budovy, která získala řadu ocenění

Mohl by právě toto být profesní krok, kterému půjdete naproti? Odpovězte na tento inzerát. Těšíme se na Vás.

Co nabízíme?

a5 týdnů dovolené
aMultisportka
aPříspěvek na životní a penzijní pojištění
a7 dnů volna
aE-stravenky v hodnotě 170 Kč/den
aZvýhodněné produkty a finanční služby
aFlexibilní pracovní prostředí
aCafeterie s 12 000 body/rok
aOsobní a profesní rozvoj napříč skupinou
aPéče o duševní zdraví
aProgram pro rodiče/55+
aSportovní aktivity - Bankovní hry a další

U nás se vám bude líbit

Podívejte se jak si naši zaměstnanci uživají ČSOB Festival.
Přehrát video
a
Senior
Hlavní město Praha
Plný úvazek
ČSOB
ID pozice:  82874