Java/Kotlin BE Developer - ČSOB Identita

Česká republika : Hlavní město Praha
Informační technologie

O pozici

Hledáme kolegu nebo kolegyni, kterého nebo kterou bude bavit programování a řešení technických problémů v oblasti backend systémů pro bankovní identitu (ČSOB ID – https://identita.csob.cz/).

Co bude vaším úkolem?

  • Jako vstup vaší práce dostanete popis technického řešení od IT analytika ve formě sekvenčních diagramů, datových struktur a definice rozhraní.

  • Vaším úkolem je to předělat na funkční kód, vytvořit unit testy, přidat do GIThubu a nasadit s dalším buildem na prostředí.

  • Pak nastupuje test analytik a ověřuje funkčnost dodávky podle napsaného testovacího scénáře.

Co k tomu budet potřebovat a jak si vás představujeme?

  • Máte zkušenosti se software vývojem na platformě Java EE (úroveň medior/senior)

  • Ovládáte jazyky Java, Kotlin, OOP a návrhové vzorce

  • Znáte Spring framework a Javu 17

  • Pracoval/a jste s mikroservisní architekturou a vytvářením unit testů

  • Ovládáte nástroje: Enterprise Architect, Atlassian nástrojů (Confluence, JIRA), GIThub, Maven, Nexus, SonarQube

  • Jste týmový hráč s širokým rozhledem v oblasti technologií používaných pro vývoj Java aplikací

Z čeho se skládají naše digitální kanály?

  • JAVA, Kotlin, SPRING, GITHUB, GITHUB Actions, Kafka, MQ, SpringBoot, Oracle DB, PostGreSQL, Flyway, Sonar a v příštím roce nás čeká přechod na kontejnerizaci pomocí OpenShift/Kubernetes

Co nabízíme

a5 týdnů dovolené
aMultisportka
aPříspěvek na životní a penzijní pojištění
a7 dnů volna
aE-stravenky v hodnotě 170 Kč/den
aZvýhodněné produkty a finanční služby
aFlexibilní pracovní prostředí
aCafeterie s 12 000 body/rok
aOsobní a profesní rozvoj napříč skupinou
aPéče o duševní zdraví
aProgram pro rodiče / 55+ / OZP, OZZ
aSportovní aktivity - Bankovní hry a další

U nás se vám bude líbit

Podívejte se jak si naši zaměstnanci uživají ČSOB Festival.
Přehrát video
a
Senior
Hlavní město Praha
Plný úvazek
ČSOB
ID pozice:  83074