Procesní Analytik - senior (m/ž)

Česká republika : Hlavní město Praha
Řízení produktů a podpora obchodu

Koho hledáme

Jste aktivní, komunikativní člověk s kreativním myšlením. Uvědomujete si, že žijeme v neustále se měnícím prostředí a být součástí změny je pro vás výzvou a motivací. Máte za sebou zkušenosti z finančního prostředí se zaměřením na firemní klienty. Pak se nám neváhejte ozvat!

Co bude vaše práce

  • Navrhovat a prosazovat změny, které povedou k naplnění strategických cílů banky, požadavků regulátora, vyšší efektivitě pobočkové sítě anebo lepšímu zážitku klienta v interakci s bankou.
  • Rozvíjet procesy ve svěřené oblasti se zaměřením na zefektivnění procesů v multikanálovém prostředí banky s cílem zjednodušit práci pobočkové sítě a zvýšení spokojenosti klientů při interakci s bankou.
  • Analyzovat data a na jejich základě navrhovat a doporučovat další postup v optimalizaci, digitalizaci a transformaci vztahového bankovnictví.

Co Vás čeká po nástupu?

  • Během prvního měsíce se dokážete orientovat ve svěřené agendě a poznáte kolegy/ně, se kterými budete pravidelně spolupracovat.
  • V průběhu prvních tří měsíců se seznámíte s obchodní strategií divize vztahového bankovnictví a rozvojovými projekty, které ji naplňují.
  • Po zapracování se začnete aktivně podílet na transformačních aktivitách a projektech ve vztahovém bankovnictví.

Bez čeho se u nás neobejdete (po zapracování)

  • Dokážete přečíst a navrhnout proces (např. v MS Visio, EA, apod.).
  • Umíte pracovat s informacemi a daty a na základě jejich analýzy dělat závěry a dávat doporučení.
  • Máte základní znalosti práce s MS Excel (filtrování, řazení, vyhledávání, kontingenční tabulky, základní vzorce, apod.).
  • Nebojíte se aktivně komunikovat na různých úrovních, umíte se prosadit.
  • Bez problému zvládnete pracovat v angličtině (minimálně číst odborné podklady a reagovat na e-maily).
  • Orientujete se v bankovním prostředí a v produktech pro firemní a korporátní klienty.

Benefity

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují.
  • Oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti.
  • Získáte prostor, zázemí a impuls pro váš odborný i osobní růst.
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům.
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky.

Co nabízíme

a5 týdnů dovolené
aMultisportka
aPříspěvek na životní a penzijní pojištění
a7 dnů volna
aE-stravenky v hodnotě 170 Kč/den
aZvýhodněné produkty a finanční služby
aFlexibilní pracovní prostředí
aCafeterie s 12 000 body/rok
aOsobní a profesní rozvoj napříč skupinou
aPéče o duševní zdraví
aProgram pro rodiče/55+
aSportovní aktivity - Bankovní hry a další

U nás se vám bude líbit

Podívejte se jak si naši zaměstnanci uživají ČSOB Festival.
Přehrát video
a
Specialista
Hlavní město Praha
Plný úvazek
ČSOB
ID pozice:  82596